MDC2 Notino 1
Foto: MDC2

Szanowni Państwo,

miło nam poinformować, że inwestycja prowadzona przez Spółkę MDC2 w Głuchowie, na terenie Gminy Tuszyn realizowana jest zgodnie z harmonogramem. Latem br. odbędzie się otwarcie Hali, w której swoją działalność rozpocznie Firma Notino – największy sklep internetowy z perfumami i kosmetykami w Europie, który wynajął ponad 28 000 m2 w MDC2 Park Łódź South. Cieszy nas fakt, iż  podatki od nieruchomości z nowej inwestycji zasilą budżet Gminy Tuszyn od stycznia 2025r.

MDC2 Park Łódź South to projekt objęty planem zagospodarowania idealny do rozwoju dystrybucji i logistyki o planowanej całkowitej powierzchni GLA 80 000 mkw. MDC2 Park Łódź South jest strategicznie zlokalizowany w Głuchowie ( Gmina Tuszyn), na południe od Łodzi, u zbiegu autostrady A1 oraz dróg krajowych nr 91 i 12. MDC2 Park Łódź South posiada doskonałą ekspozycję i łatwy dostęp do większości autostrad i dróg krajowych. Właścicielem jest spółka Fortress która również dostarcza całościowe finansowanie projektu.

Nowoczesne firmy wymagają równie nowoczesnego wsparcia. MDC2 Park Łódź South to odpowiedź na potrzeby przedsiębiorców: operatorów logistycznych i sprzedaży internetowej, firm dystrybucyjnych, którzy potrzebują nowoczesnej i elastycznej powierzchni magazynowej.

Oferta wynajmu powierzchni magazynowej to odpowiedź na potrzeby różnych przedsiębiorców. Każdy najemca może liczyć na maksymalne dopasowanie oferty do jego potrzeb. Dogodny dojazd z każdej części kraju, pełne zaplecze technologiczne, monitoring obiektu 24/7 i obszerny parking to elementy, które sprzyjają skalowaniu modelu biznesowego.

Inwestycja powstaje w oparciu o zasadę zrównoważonego rozwoju i będzie wyróżniona certyfikatem BREEAM New Construction na poziomie Excellent. W ramach każdej inwestycji oferowane są udogodnienia wspomagające energooszczędność tj.:

– dachy przygotowane do instalacji paneli fotowoltaicznych,

– ładowarki do samochodów elektrycznych,

– zbiorniki retencyjne,

– zewnętrzna strefa relaksu i sportu – Rest&Move

MDC2 Notino 2

Foto: MDC2

NOTINO ROZPOCZNIE SWOJĄ DZIAŁALNOŚĆ LATEM 2024r. – POWSTAJE MDC2 PARK ŁÓDŹ SOUTH W GMINIE TUSZYN