20240112 125601

Już niebawem miłośnicy piłki nożnej i nie tylko będą mogli cieszyć się z nowego boiska treningowego , które powstanie na Stadionie Miejskim w Tuszynie, przy ulicy Poniatowskiego 13. W grudniu 2023 r. Gmina Tuszyn podpisała z Firmą ACE INVEST Spółka z o. o. z Olkusza umowę na budowę boiska treningowego w ramach zadania- Przebudowa i rozbudowa Stadionu Miejskiego w Tuszynie w zakresie boisk sportowych etap II (Budowa boiska treningowego do piłki nożnej). Termin realizacji inwestycji to 30.06.2024 r.

Zadanie polega na budowie boiska treningowego do piłki nożnej o nawierzchni przepuszczalnej z trawy syntetycznej. Boisko zostanie ogrodzone, oświetlone oraz wyposażone w bramki aluminiowe montowane na tulejach. Natomiast za bramkami zostaną zamontowane piłkochwyty.

Wartość wynagrodzenia ryczałtowego objętego ww. umową to 981 447,73 zł.

Przedmiotowe zadanie inwestycyjne dofinansowane jest z budżetu Województwa Łódzkiego jako pomoc finansowa dla jednostek samorządu terytorialnego województwa łódzkiego w ramach programu „Infrastruktura sportowa Plus” na 2023 r. w kwocie 230 000,00 zł. Poniżej na zdjęciu przedstawiamy miejsce, w którym powstanie nowe – dodatkowe boisko treningowe!

Boisko Treningowe
TRWA II ETAP PRZEBUDOWY I ROZBUDOWY STADIONU MIEJSKIEGO W TUSZYNIE – POWSTAJE NOWE BOISKO TRENINGOWE