Szanowni Państwo,

W imieniu Stowarzyszenia Obszar Metropolitalny Gdańsk-Gdynia-Sopot zapraszamy do udziału w Kongresie Smart Metropolia 2018, który odbędzie się w dniach 20-21.09.2018 r. w Gdańsku.
Tegoroczna edycja wydarzenia odbywa się pod hasłem: „METROPOLIE WSPÓLNA SPRAWA”

Tegoroczny kongres Smart Metropolia ma wskazać aktualne i perspektywiczne działania na rzecz umożliwienia wszystkim mieszkańcom sposobu życia w różnorodnej, skomunikowanej i inkluzywnej metropolii. Kongres eksponuje aktualne, wiodące trendy społeczne, ekonomiczne, technologiczne i komunikacyjne oraz te perspektywiczne, wyznaczające kierunki rozwoju metropolii na kolejne lata. Stanowić będą one punkty odniesienia dla tematów spotkań realizowanych w ramach linii programowych: idee (wybory dla przyszłości), dobro wspólne (wybory dla dobra wspólnego), innowacja i biznes (wybory dla rozwoju).
Spotkania prowadzone będą w zróżnicowanej dla grup docelowych formułach takich jak panele, debaty, prezentacje, warsztaty i sesje kreatywne, wykłady inspiracyjne, wydarzenia towarzyszące.

W ramach tegorocznego Kongresu uruchomiony został program stypendialny w ramach którego stypendyści otrzymają wsparcie finansowe oraz wezmą udział w roli panelistów w wybranym przez siebie zagadnieniu tematycznym, poruszanym podczas tegorocznej edycji.

W imieniu organizatorów serdecznie zachęcamy do udziału.
Rejestracja: http://smartmetropolia.pl/

Kongres – Smart Metropolia 2018
Zmień wielkość czcionki
Włącz wysoki kontrast