MOPS.jpg.pagespeed.ic .FDjRr7yRH8

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej im. Mariusza Chołuja w Tuszynie zaprasza do udziału w bezpłatnym poradnictwie psychospołecznym i rodzinnym dla mieszkańców całego województwa łódzkiego, które prowadzi Fundacja Wsparcia Psychospołecznego. Na terenie powiatu łódzkiego wschodniego wizyty dla osób znajdujących się w trudnych sytuacjach życiowych (osobistych, małżeńskich, wychowawczych i innych rodzinnych) odbywają się w siedzibie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej im. Mariusza Chołuja w Tuszynie(ul. 3 Maja 49, pokój 7). Specjalista będzie dyżurował dwa razy w każdym miesiącu, w wybrane poniedziałki, od lipca do grudnia.

Kolejny dyżur w lipcu odbędzie się 22.07.2024 r. ( poniedziałek) w godz. 14.00 – 17.00 w siedzibie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej im. Mariusza Chołuja w Tuszynie (ul. 3 Maja 49, pokój 7).

Zapraszamy osoby doświadczające przeciążenia różnymi okolicznościami życiowymi. Nie warto poddawać się poczuciu bezradności! Zapisy na wizyty są przyjmowane telefonicznie pod numerem: 794 430 463.

Bez Tytulu 1
BEZPŁATNE PORADNICTWO PSYCHOSPOŁECZNE I RODZINNE W MOPS W TUSZYNIE