Umks 900x430

Wicemistrzostwo woj. Łódzkiego

Szanowni Państwo, miło nam poinformować, iż UMKS TUSZYN od wczoraj już oficjalnie jest wicemistrzem województwa łódzkiego.11 zwycięstw, 6 porażek pozwoliło naszej drużynie stanąć na podium i awansować do 1/4 Finałów Mistrzostw Polski. To ogromny sukces Tuszyńskiej młodzieży która dla siatkówki poświęca wiele a to przynosi wymierne korzyści. Skład naszej drużyny: Madej M, Mariasiewicz, Przybylska, Samiec, Drzazga B, Kabza, Janiszewska, Gumola, Ucińska, Grzegory O, Kosiada W, Durdyn, Glonek, Grabarczyk, Gryta, Grzegory K, Kurpesa.

Klasyfikacja końcowa po sezonie 2020/2021 ( 6 pierwszych miejsc) :

1. Łaskovia

2. UMKS „Tuszyn”

3. ŁKS Siatkówka Żeńska

4. MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki

5. UKS Lider Konstantynów Łódzki

6. UKS Volley 34 Łódź

Serdeczne podziękowania dla wszystkich którzy pomogli odnieść nam ten sukces:

– Urząd Miasta w Tuszyn,

– Dyrekcja SP nr 2 w Tuszynie,

– Dyrekcja MCSIT w Tuszynie,

– Fides Spedycja,

  • Meridian,
  • Tuszyńskie Centrum Medyczne Ucińscy sp. j.,

UMKS Tuszyn

UMKS TUSZYN WICEMISTRZEM WOJ. ŁÓDZKIEGO
Zmień wielkość czcionki
Włącz wysoki kontrast