Szanowni Mieszkańcy Miasta i Gminy Tuszyn

uprzejmie informujemy, iż w holu budynku A Urzędu Miasta w Tuszynie przy wejściu głównym od strony ul. Piotrkowskiej została usytuowana urna na korespondencję mieszkańców do Urzędu Miasta w Tuszynie, która pełni rolę skrzynki korespondencyjnej. Zapraszamy do korzystania z niej, jeśli sprawy nie załatwicie Państwo drogą telefoniczną lub elektroniczną. Ze skrzynki korespondencyjnej można korzystać w godzinach pracy urzędu.

Ponadto od ul. Piotrkowskiej zostało otwarte okienko podawcze, w którym mogą Państwo załatwić sprawy z zakresu rejestracji stanu cywilnego oraz ewidencji ludności i dowodów osobistych, jak również sprawy z zakresu funkcjonowania Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Tuszynie.

Przy okienku podawczym może przebywać tylko 1 osoba, pozostałe osoby oczekujące na załatwienie sprawy pozostają na zewnątrz budynku. Przypominamy o zachowaniu 1,5 m odległości między poszczególnymi osobami. W Urzędzie Miasta w Tuszynie istnieje obowiązek zakrywania ust i nosa oraz noszenia rękawiczek.

INFORMACJA DLA PETENTÓW URZĘDU MIASTA W TUSZYNIE
Zmień wielkość czcionki
Włącz wysoki kontrast