Szanowni Państwo,

 

W związku z ubiegłorocznym zainteresowaniem samorządów Centralnymi Targami w Nadarzynie, jak również pozytywnymi wrażeniami osób w nich uczestniczących,  Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów wzorem roku ubiegłego ponownie podjęło współpracę z CTR PTAK WARSAW EXPO przy organizacji dojazdów na CTR w Nadarzynie.

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu. Nowością jest, że grupy z powiatów zlokalizowanych w promieniu 250 km od obiektu (Nadarzyna),  które dokonają zgłoszenia wyjazdu przez Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów mają możliwość podwojenia stawki dofinansowania przejazdu określonej w załączonej tabeli.

Oczywiście na miejscu czekać będzie na Państwa wiele atrakcji.

W załączeniu przesyłam niezbędne dokumenty. Druk zgłoszenia należy przesłać do nas i do Organizatora, szczegóły podane w piśmie.

Zgodnie z regulaminem termin nadsyłania zgłoszeń upływa 15 listopada, wdzięczni będziemy za przesłanie wcześniej informacji mailowej (na adres zwrotny) czy są Państwo zainteresowani ofertą i podejmują się organizacji wyjazdu, ułatwi nam to koordynację wspólnych działań.

Monika Kosmalska

 

Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów

Zofii Urbanowskiej 8

62-500 Konin

Tel.  63 243 75 80 ; 797 901 114

www.kss.org.pl

Centralne Targi Rolnicze w Nadarzynie 2017 – ZAPROSZENIE
Zmień wielkość czcionki
Włącz wysoki kontrast